ZSEiU w Łaziskach Górnych

Uczniowie ZSEiU w Łaziskach Górnych finalistami IX Olimpiady Wiedzy Górniczej „O złotą lampkę”.

Dnia 11 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół Technicznych w Rybniku odbyły się eliminacje II stopnia (centralne) IX Olimpiady Wiedzy Górniczej „O złotą lampkę”. Po raz pierwszy w olimpiadzie tej wystąpili reprezentanci Zespołu Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy czwartej technikum: Karol Brandys i Paweł Płonka.
W eliminacjach uczestniczyli reprezentanci kilkunastu szkół górniczych, w tym również uczniowie z Lubina, Łęcznej i Ostrowa Lubelskiego. Miło nam zakomunikować, że nasi reprezentanci osiągnęli bardzo dobre wyniki, co pozwoliło im zająć miejsca 7 i 9 gwarantujące udział w finale centralnym, do którego kwalifikowało się dwunastu najlepszych zawodników.

górnicy podczas Olimpiady o Złotą lampkęFinał Olimpiady Wiedzy Górniczej odbędzie się 4 kwietnia 2019 roku.
Ponieważ Olimpiada Wiedzy Górniczej znajduje się w ministerialnym wykazie olimpiad i konkursów, które zwalniają laureatów i finalistów szczebla centralnego z części pisemnej egzaminów zawodowych nasi uczniowie mają zaliczoną część pisemną egzaminu z kwalifikacji zawodowej na 100%.
Gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy naszym reprezentantom, aby podczas finału centralnego zamienili posiadany obecnie tytuł finalisty na tytuł laureata.

80x40 laboratorium Obszar roboczy 1

TAURON LOGO PROMOCYJNE PIONOWE

bekuplast logo

pgg logo

bip

1% - Wspieranie edukacji w ZSEiU

cue cpm