ZSEiU w Łaziskach Górnych

Oferty pracy

KAZ SP Z O.O.

Oferta pracy dla absolwentów ZSEiU

Prezes zarządu firmy KAZ sp z o.o. pan inż. Kornel Panek, zwrócił się z prośbą o przekazanie absolwentom naszej szkoły informacji dotyczącej oferty pracy. Oferta dotyczy zarówno absolwentów Technikun Nr1 jak i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych.

Aktualnie Firma KAZ sp z o.o. poszukuje osób, które chcą podjąć pracę na stanowisku pomocnik elektryka, elektryk, automatyk. Firma oferuje ciekawą pracę, możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem doświadczonej kadry inżynierskiej, zapoznania się z aparaturą stosowaną w przemyśle. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! lub osobiste dostarczenie do siedziby firmy w godzinach 7-15.

Dane do kontaktu:

  • KAZ sp z o.o.
  • ul. Ks. Górka 42a, 43-196 Mikołow
  • tel.: 32 235-49-40, 32 336-13-27, 32 336-13-39
  • www.kaz.org.pl  e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

 

80x40 laboratorium Obszar roboczy 1

TAURON LOGO PROMOCYJNE PIONOWE

bekuplast logo

pgg logo

bip

1% - Wspieranie edukacji w ZSEiU

cue cpm