ZSEiU w Łaziskach Górnych

Oferty pracy

POMOCNIK DRUKARZA / PRACOWNIK OBSŁUGI HALI PRODUKCYJNEJ
MIKOŁÓW, ŚLĄSKIE

Drukarnia Pasja w Mikołowie, Nowy Świat 23 a, zatrudni pomocnika drukarza.

Zakres obowiązków:
•wykonywanie zleconych prac na hali produkcyjnej,
•pomoc przy obsłudze maszyn poligraficznych
•pakowanie wydrukowanych produktów
Wymagania:
•dobry stan zdrowia,
•chęć nauki,
•umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
•znajomość podstaw  elektromechaniki
•znajomość języka angielskiego
Osoby składające aplikacje prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych podczas rekrutacji.

DRUKARZ / OPERATOR MASZYN POLIGRAFICZNYCH

Drukarnia Pasja w Mikołowie, ul.Nowy Świat 23a, poszukuje  drukarza ,
który zagwarantuje najwyższej  jakość druk na sitodrukowych maszynach automatycznych
i półautomatycznych.

Zakres obowiązków :
•druk na maszynach automatycznych,
•druk na maszynach półautomatycznych,
•mieszanie farb według dostarczonego wzoru lub formuły,
•kontrola jakości procesu
Wymagania :
•umiejętność pracy w zespole,
•kreatywność.
•znajomość elektromechaniki,
•umiejętność czytania schematów elektrycznych
Informacje dodatkowe
Wymiar etatu:
•pełny etat
Rodzaj umowy:
•umowa o pracę
Oferty należy przesyłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres:

KAZ SP Z O.O.

Oferta pracy dla absolwentów ZSEiU

Prezes zarządu firmy KAZ sp z o.o. pan inż. Kornel Panek, zwrócił się z prośbą o przekazanie absolwentom naszej szkoły informacji dotyczącej oferty pracy. Oferta dotyczy zarówno absolwentów Technikun Nr1 jak i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych.

Aktualnie Firma KAZ sp z o.o. poszukuje osób, które chcą podjąć pracę na stanowisku pomocnik elektryka, elektryk, automatyk. Firma oferuje ciekawą pracę, możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem doświadczonej kadry inżynierskiej, zapoznania się z aparaturą stosowaną w przemyśle. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

Dane do kontaktu:

  • KAZ sp z o.o.
  • ul. Ks. Górka 42a, 43-196 Mikołow
  • tel.: 32 235-49-40, 32 336-13-27, 32 336-13-39

80x40 laboratorium Obszar roboczy 1

TAURON LOGO PROMOCYJNE PIONOWE

bip

1% - Wspieranie edukacji w ZSEiU

cue cpm