ZSEiU w Łaziskach Górnych

Jako pierwsi w POLSCE.

W dniu 30-01-2019 odbyło się w naszej szkole oficjalne podpisanie umów stypendialnych pomiędzy uczniami klasy patronackiej i ich rodzicami a firmą TAURON SERWIS.

podpisanie umowy

Jak usłyszeliśmy od przedstawicieli firmy TAURON SERWIS uczniowie naszej szkoły jako pierwsi w POLSCE, już od stycznia otrzymają stypendia.

Podpisanie umowy

Na podstawie umowy wynoszą one 150 zł dla każdego ucznia a uczniowie, którzy uzyskają najwyższe wynik (średnia min. 4,5), otrzymają 250 zł za każdy miesiac nauki.

Klasa o profilu Technik Energetyk została objęta patronatem TAURON Serwis - spółka zobowiązała się zatrudnić jej absolwentów. Uczniom uczęszczającym do klasy o tym profilu zostały również przyznane comiesięczne stypendia. Taka forma wsparcia ma być dla nich motywacją do dalszej, wytężonej nauki.

top m

"Dzięki praktykom organizowanym na terenie Elektrowni w Łaziskach Górnych uczniowie ZSEiU mają szansę dołączyć do grona naszych profesjonalistów. Jesteśmy dedykowaną, wyspecjalizowaną jednostką serwisową operującą w energetyce. Dostarczamy  najwyższej jakości usługi korzystając z nowoczesnych technologii. Zapewniamy niezawodność,  ciągłość i bezpieczeństwo produkcji na blokach wytwórczych w całej Polsce" - mówi Karolina Czarnota Specjalista ds. marketingu i komunikacji Zespół ds. Rozwoju i Obsługi Klienta w TAURON SERWIS.

bottom m

 

.

80x40 laboratorium Obszar roboczy 1

TAURON LOGO PROMOCYJNE PIONOWE

bekuplast logo

pgg logo

bip

1% - Wspieranie edukacji w ZSEiU

cue cpm